fbpx

Szyjemy dla was

To, że czegoś nie ma w sklepie, nie znaczy, że nie możemy tego dla Ciebie wykonać! Dla naszych klientek szyjemy pod wymiar, z wybranych wzorów, kolorów i tkanin. W Guslavii rzeczy niemożliwe da się załatwić, trzeba tylko trochę czasu.

Jak zacząć?

Na początek dokładnie się zmierz, w zależności od tego, jakiego stroju potrzebujesz, miejsca pobrania miary mogą się różnić, ale najważniejsze: Wzrost, długość od ramienia do biodra, obwód biustu oraz talii – wszystko jest dokładnie pokazane na schematach pod konkretnymi sukniami czy koszulkami. W razie wątpliwości zawsze możesz SKONTAKTOWAĆ SIĘ z nami

Wiedz czego chcesz

…oczywiście na tyle, na ile to możliwe😉. Kolor, krój, okazja…każda wiedza się przyda, by jak najlepiej zaspokoić Twoje oczekiwania. Prosimy, pamiętaj o tym, że specjalne materiały trzeba czasem poczekać, podobnie jak na uszycie… pani Agnieszka i pani Ewa mają pełne rączki roboty. Zapewniamy, że cierpliwość się opłaci, bo powstanie produkt oryginalny, ekologiczny, szyty ręcznie, jednym słowem: jedyny swoim rodzaju.

Rozmawiajmy!

Jesteśmy tu dla Was, nie bójcie się pisać, dzwonić, konsultować się, czy nawet szukać inspiracji w rozmowie i modyfikować projekty. Mamy wiedzę, doświadczenie, a nasza Guślarka dodatkowo skille fotografa! Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, mogąc zaprosić zadowolone klientki na sesje zdjęciowe.