Szyjemy dla Was!

To że czegoś nie ma w sklepie, nie znaczy, że nie możemy tego dla Ciebie wykonać! Dla naszych klientek szyjemy pod wymiar, z wybranych wzorów, kolorów i tkanin. W Guslavii rzeczy niemożliwe da się załatwić, trzeba tylko trochę czasu.

Suknia zielona

“Południe”

Eko koszulka

“Greenman”

Suknia czarna

“Letnia noc”

Jak zacząć?

Na początek dokładnie się zmierz, w zależności od tego jakiego stroju potrzebujesz, miejsca pobrania miary mogą się różnić, ale najważniejsze: Wzrost, długość od ramienia do biodra, obwód biustu oraz talii – wszystko jest dokładnie pokazane na schematach pod konkretnymi sukniami czy koszulkami. W razie wątpliwości zawsze możesz SKONTAKTOWAĆ SIĘ z nami

Wiedz czego chcesz

…oczywiście na tyle na ile to możliwe. 😉 Kolor, krój, okazja…każda wiedza się przyda, by jak najlepiej zaspokoić Twoje oczekiwania. Prosimy, pamiętaj o tym, że specjalne materiały trzeba trzeba czasem poczekać, podobnie jak na uszycie… pani Agnieszka i pani Ewa mają pełne rączki roboty. Zapewniamy, że cierpliwość się opłaci, bo powstanie produkt oryginalny, ekologiczny, szyty ręcznie, jednym słowem: jedyny swoim rodzaju.

Rozmawiajmy!

Jesteśmy tu dla Was, nie bójcie się pisać, dzwonić, konsultować się, rozwiewać wątpliwości czy nawet szukać inspiracji w rozmowie, modyfikować projekty. Mamy wiedzę, doświadczenie, a nasza Guślarka dodatkowo skille fotografa! Bylibyśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaprosić zadowolone klientki na sesje zdjęciowe.