Nasze koszulki szyjemy “od zera”: nie kupujemy chińskich produktów, wszystko co tutaj znajdziecie pochodzi z polskiej szwalni, gdzie jest wykrajane, zszywane, dostaje pierwsze rysy tożsamości w postaci metek, dopiero wtedy trafia do drukarni, gdzie nanosi się na powierzchnię tkaniny elementy decydujące o urodzie i wyjątkowości wyrobu: obraz, napis, wizerunek. W Guslavii panują jasne zasady, dlatego informujemy Was na wstępie: stworzenie rzeczy NAPRAWDĘ dobrej jakości wymaga pewnego nakładu czasu i pracy, jednak jest on wprost proporcjonalny do późniejszego zadowolenia z wyniku działań. Nadruki nie zejdą po jednym praniu, krzywo złożona koszulka nie będzie irytowała podczas prasowania, nie rozciągnie się po dwóch wyjściach w niej (chyba że będziecie uprawiać w niej…hm, na przykład sporty ekstremalne!;)) i nie zmechaci od samego patrzenia. W tej krainie panuje równowaga: chcesz więcej i lepiej, musisz przystać na warunki, które pozwalają spełnić te oczekiwania.

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności uszytych koszulek (zdarza się, że szyjemy na bieżąco. Tak, tak to nie pomyłka, my szyjemy koszulki) i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku szycia na wymiar). Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali zakupione produkty jak najszybciej, ale może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – postaramy się poinformować o tym niezwłocznie. Jeśli macie pytanie, zadajcie je nam poprzez maile lub telefonicznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem – czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze – najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.